You must have javascript enabled for the example div to show!

راهنمای معامله امن در ویلاما

مواردی که باید جهت مراقبت از خود در مقابل کلاهبرداری و فریب بدانید.


  • سایت ویلاما فقط و فقط یک بستر ثبت آگهی به منظور سهولت اقامت مسافران با هدف توسعه گردشگری و صنعت توریست میباشد. ویلاما هیچگونه دخل و تصرفی در متن آگهی ندارد. مسولیت درج آگهی ها بر عهده شخص آگهی دهنده میباشد .ویلاما تعهدی در قبال رزرو یا عدم رزرو واحد اقامتی آگهی شده ندارد . هیچ یک از واحدهای اقامتی متعلق به ویلاما نمیباشد و توسط کاربران درج شده است. مسئولیت پرداخت بیعانه رزرو اقامتگاه از طرف میهمان به میزبان برعهده شخص پرداخت کننده میباشد . ویلاما هیچگونه مسولیتی دراین قبال ندارد.

  • ویلاما هیچگونه دخل وتصرفی نرخ گذاری اماکن اقامتی ندارد . قیمت‌ها در سایت ویلاما بر اساس عرضه و تقاضا و در شرایطی کاملا رقابتی توسط میزبان (مالکان یا کیوسک‌های اجاره ویلا) نرخ گذاری می‌شود.

  • ارتباط تلفنی میهمان با میزبان در سایت ویلاما بصورت بیواسطه انجام ‌میشود تا مسافر بتواند بدون نیاز به پرداخت کمیسیون و کارمزد به سایت، واحد اقامتی خود را اجاره نماید.

  • پرداختی رزرو اقامتگاه بین طرفین (میهمان و میزبان) معمولا با توافق طرفین ، مبلغی معادل حداقل یک شب به عنوان بیعانه از طرف میهمان به میزبان پرداخت میشود تا از قطعی بودن رزرو توسط میهمان اطمینان حاصل شود و یا میزبان واحد اقامتی خود را در تاریخ مورد نظر به فرد دیگری اجاره ندهد . لازم به یاداوریست که ویلاما هیچگونه تعهدی در قبال پرداخت بیعانه از طرف میهمان و یا قطعی بودن رزرو اقامتگاه ندارد. قطعی بودن رزرو منوط به توافق طرفین (میهمان و میزبان) میباشد.

  • قبل از رزرو، مطمئن شوید که میزبان دارای مجوز خانه - مسافر از سازمان گردشگری و جهانگردی باشد. داشتن مجوز خانه - مسافر از سازمان گردشگری به این معنی است که ساختمان مورد اجاره بیمه شده است و مرتبا توسط بازرسان سازمان گردشگری بازدید می‌شود

  • ویلاما هیچگونه تعهدی در قبال ساعت تخلیه و تحویل،‌ شرایط رزرو، میزان مبلغ بیعانه و نحوه ابطال رزرو ندارد. انصراف یا کنسلی بصورت توافقی بین مسافر و میزبان می باشد .حتما قبل از واریز وجه ، شرایط ابطال رزرو را جویا شوید .

  • امکانات و تجهیزاتی را که در تصاویر دیده می شود و یا در بخش امکانات به آن اشاره شده است ، مثل: کولر گازی در هر اتاق، بخاری در هر اتاق، فوتبال دستی، میز بیلیارد، تلویزیون ، اینترنت، سیستم صوتی، سرویس بهداشتی فرنگی، استخر، سونا، جکوزی و ... باید موجود و قابل استفاده باشد. حتما قبل از واریز وجه بیعانه ، امکانات درج شده در آگهی فوق را جویا شوید.

  • میزبان موظف است ملک مورد اجاره را در شروع مدت اجاره بصورت نظافت شده و مرتب تحویل مسافر دهد. مسافر نیز موظف است ملک مورد اجاره را در پایان مدت اجاره بصورت مرتب شده در حد عرف به میزبان عودت دهد.

  • دریافت هرگونه وجهی از مسافر بابت هزینه نظافت منوط به توافق طرفین (میهمان و میزبان) میباشد. بدیهی است که ویلاما هیچگونه مسئولیتی در قبال دعاوی بین طرفین (میهمان و میزبان) در رابطه با این موضوع ندارد.

  • نکته بسیار مهم : از به همراه آوردن لوازم قیمتی و جواهرات خود در سفر جداً خودداری کنید و به هنگام تحویل گرفتن واحد اقامتی، از امنیت درب‌ها، دریچه‌ها، پنجره‌ها و حفاظ پنجره‌ها بطور کامل مطمئن شوید. ویلاما هیچگونه مسئولیتی در قبال اشیائ قیمتی مفقود و یا به سرقت رفته طرفین (میهمان و میزبان) ندارد .

.لطفا دستگاه خود را به حالت عمودی قرار دهید